Luna zaśpiewała eurowizyjną piosenkę w Szwecji. 'Tragedia'

Reakcje fanów zaskakujące. Wylał się hejt. A Wam jak się podoba? 

Konkurs Eurowizji 2024 w Szwecji zbliża się wielkimi krokami i nic dziwnego, że reprezentantka Polski Luna pojechała za morze "zbadać" teren. Na imprezie "Melfest WKND Pre Party 2024" w Sztokholmie, która poprzedzała finał szwedzkich preselekcji do Eurowizji, nasza wokalistka zaśpiewała swój utwór "The Tower". Reakcje fanów konkursu na ten występ musiały być dla Luny sporym zaskoczeniem.

Czytaj dalej ➡

Źródło: ludzie.fakt.pl

Udostepnij.pl ➡️ Subskrybuj na YouTube

Udostepnij.pl - Dlaczego warto nas subskrybować?

Więcej…

Udostepnij.pl ➡️ na YouTube

🔴 Mowa Końcowa Krzysztofa Stanowskiego. Szokujące wyznanie. Dzieci błagają o ratunek, bo państwo nie działa.

Więcej…

🔴  Ekspertka TVN24 w szoku po debacie: 'Najlepszy był Nawrocki [Wideo]

Więcej…

🔴 Nawrocki demaskuje Trzaskowskiego na żywo! Ostre słowa o Tusku i kulisach poparcia PiS. Zobacz, co wydarzyło się w Super Expressie! 

Więcej…

Ostatnio dodane ➡️ WIADOMOŚCI

Kilka dni temu w opolskiej dzielnicy - Grudzicach, doszło do ataku na 29-latka. Lokalna policja publikuje portret pamięciowy podejrzewanego o atak mężczyzny.

Więcej…

Śmierć lekarza po ataku nożownika w Krakowie. Dyrektor szpitala zabrał głos

Więcej…

Zwłoki mężczyzny przy granicy z Białorusią. Policja ujawnia szczegóły

Więcej…

Dziennikarz ujawnia szokujące fakty. "Szef hejterów zatrudnia żonę Trzaskowskiego"

Więcej…

Nawet Tuskowi nie chciało się oglądać Trzaskowskiego? Już w połowie debaty ogłosił, kto wygrał

Więcej…