
"Usiłują nas przemilczeć". Jarosław Kaczyński ostro o mediach głównego nurtu
W poniedziałek prezes PiS Jarosław Kaczyński skomentował bieżące działania związane z kampanią obywatelskiego kandydata na Prezydenta RP Karola Nawrockiego, w tym jej relacji prowadzonej w mediach głównego nurtu. Przekazał również, że posłowie jego ugrupowania mają odwiedzić wszystkie gminy w Polsce.
Media głównego nurtu przemilczają PiS? Kaczyński ostro krytykuje
Szczegóły:
-
Prezes PiS, Jarosław Kaczyński, skomentował działania związane z kampanią obywatelskiego kandydata na Prezydenta RP, Karola Nawrockiego.
-
Kaczyński oskarżył media głównego nurtu o próbę przemilczenia działań PiS i zmiany obrazu rzeczywistości.
-
Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, Kaczyński podziękował wszystkim zaangażowanym w kampanię Nawrockiego.
-
Prezes PiS zaapelował o dalsze wsparcie finansowe dla kampanii, podkreślając, że codzienna kampania również kosztuje.
-
Kaczyński zaznaczył, że posłowie PiS mają odwiedzić wszystkie gminy w Polsce, aby wesprzeć kampanię Nawrockiego.
-
Prezes PiS podkreślił, że media głównego nurtu nie tylko zmieniają obraz rzeczywistości, ale także usiłują przemilczeć działania PiS.
-
Kaczyński stwierdził, że w celu przełamania tej blokady, konieczne jest bezpośrednie spotykanie się ze społeczeństwem.
-
Prezes PiS wyraził przekonanie, że uzyskają wsparcie od obywateli, którzy chcą zmian w Polsce.
-
Kaczyński podkreślił, że ruch społeczny, który powstał, ma na celu przekonanie Polaków o konieczności zmiany.
-
Prezes PiS zaznaczył, że zmiana nazywa się dzisiaj Karol Nawrocki