"Łomiarz" wyszedł. Kto obroni kobiety?
„Łomiarz” na wolności! Seryjny zabójca, który mówił „nienawidzę kobiet, są do eliminacji”, wyszedł po kolejnym wyroku – polski system woli chronić bandytów niż babcie i matki.
W tej sprawie chodzi o bezpieczeństwo kobiet. I - według ogromnego prawdopodobieństwa - o uratowanie jakiejś kobiety (lub jakichś kobiet) od śmierci.
Czytaj dalej ➡
Źródło: tysol.pl



