
Sławomir Mentzen zabrał głos w sprawie spotkania z Rafałem Trzaskowskim
Mentzen zaskakuje! Trzaskowski nie ucieka od debaty – historyczne spotkanie już w sobotę!
Materiał:
Sławomir Mentzen oficjalnie potwierdził, że Rafał Trzaskowski przyjął jego zaproszenie na debatę i pojawi się na rozmowie na kanale YouTube Mentzena w najbliższą sobotę o godzinie 19:00. Mentzen podkreślił, że Trzaskowski, jeśli coś obieca, to dotrzymuje słowa – nie trzeba mu codziennie przypominać. To wydarzenie wywołało duże poruszenie w mediach społecznościowych i wśród komentatorów politycznych, którzy spekulują, jak przebiegnie konfrontacja dwóch kandydatów o zupełnie różnych poglądach.
Wcześniej Trzaskowski podczas spotkania w Sosnowcu podkreślał, jak ważna jest decyzja wyborców w drugiej turze wyborów prezydenckich. Zwracał się do swoich sympatyków z apelem, by oddali głos mądrze, bo – jak zaznaczył – „drugiej szansy nie będzie, a reklamacji nikt nie przyjmie”. Przekonywał, że wybór prezydenta zdecyduje o przyszłości Polski i ostrzegał przed „chaosem i konfliktem”, jaki – według niego – miałby wprowadzić jego kontrkandydat Karol Nawrocki.
Mentzen, komentując całą sytuację, przyznał, że ceni konsekwencję Trzaskowskiego. Samo spotkanie już teraz budzi ogromne emocje i zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń tej kampanii. Politycy i komentatorzy zastanawiają się, czy rozmowa na kanale Mentzena przyniesie przełomowe deklaracje, czy raczej stanie się areną ostrej wymiany argumentów. Jedno jest pewne – tej debaty nie można przegapić!