Horror w Chełmie
Spłonęli żywcem? 😮
Horror w Chełmie. Pobici i spaleni na stosie z mebli. „Nie ma większego udręczenia” Prokuratura chce dożywocia dla oskarżonych o zabicie dwóch mężczyzn w mieszkaniu przy ul. Narutowicza w Chełmie. Najpierw mieli ich pobić, a później podpalić na stosie utworzonym z tekstyliów i mebli. Wyrok zapadnie 13 maja.



