Horror w Warszawie W jednym z mieszkań na warszawskim Żoliborzu doszło do tragicznych wydarzeń. Policjanci, którzy zostali wezwani przez zaniepokojonych mieszkańców, odkryli zwłoki w zaawansowanym stanie rozkładu. Podczas interwencji jeden z mężczyzn wyskoczył z okna na trzecim piętrze. Mimo natychmiastowej reanimacji, nie udało się go uratować.
Czytaj dalej ➡
Źródło: www.rmf24.pl



