Coraz więcej obcokrajowców w więzieniach w Polsce. Powinni być deportowani?

 ″Gazeta Polska″ o niebezpiecznym trendzie | Niezalezna.pl

Każdego miesiąca w polskich więzieniach przybywa cudzoziemców skazanych za okrutne zbrodnie. Pochodzą z całego świata, choć dominują przybysze ze Wschodu. Pojawiają się poważne obawy, czy Polska nie powtórzy tragicznych błędów Francji, Niemiec czy Wielkiej Brytanii, gdzie służby dawno przestały panować nad więziennymi gangami obcokrajowców. O tym niebezpiecznym trendzie pisze Grzegorz Broński w najnowszym numerze tygodnika "Gazeta Polska". 

Czytaj dalej ➡

Źródło: niezalezna.pl

Ostatnio dodane ➡️ WIADOMOŚCI

🔥 BOJKOT NIEMIECKICH PRODUKTÓW! ⬇️ Sakiewicz: Trzeba stworzyć modę na niekupowanie niemieckich produktów | Niezalezna.pl

Więcej…

🔥 SENATOR DZIĘKUJE KACPRZYKOWI ZA PILNĄ POMOC ⬇️

„Nagle wylądowałem w szpitalu…”. Senator Kwiatkowski dziękował Kacprzykowi za pomoc

Więcej…

🔥 ATAK NA RODZINĘ! ⬇️

Rząd Tuska chce uznawać homoadopcję i surogację

Więcej…